Msze Święte

W niedzielę i święta:

8:00

9:00

11:00

16:00

W dni powszednie

18:00

Spowiedź

W dni powszednie

od godziny 17:40


W pierwszy czwartek

od godziny 17:00


W pierwszy piątek

od godziny 15:30

 
Ministranci naszej parafii wraz z duszpasterzami
Ks. Proboszczem Romanem Kłobusem i Ks. Wikariuszem Jarosławem Kołodziejczakiem
oraz Panem Kościelnym - Józefem Jędraszakiem
Dobrzyca - Boże Ciało - 30.05.2013
Ministranci Parafii Sw. Tekli
 

72 Ministrantów obecnych na zdjęciu (wg kolejności alfabetycznej): Banaszak Hubert, Bączyk Adam, Bączyk Maciej, Błaszak Przemysław, Chwałkowski Jonasz, Ciesielski Mateusz, Czajka Kacper, Damrych Tobiasz, Dłużak Kamil, Dłużak Mikołaj, Doczekalski Łukasz, Domagała Igor, Fabisz Krzysztof, Florczyk Bartosz, Frankowski Igor, Goździela Jan, Goździela Stanisław, Ignasiak Filip, Jackowiak Aleksander, Jańczak Mateusz, Jopp Igor, Jusza Piotr, Kaczmarek Oskar, Kasprzak Dawid, Kasprzak Kamil, Kaźmierczak Bartosz, Klonowski Łukasz, Konrady Jakub, Kostuj Grzegorz, Kot Nikodem, Kręciołek Michał, Królik Artur, Królik Jonasz, Krzeszewski Filip, Maniak Kamil, Maroszek Tomasz, Matyniak Jacek, Mocydlarz Daniel, Mocydlarz Patryk, Moczyński Adam, Olejniczak Jacek, Osuch Michał, Palczewski Bartosz, Parysek Antoni, Piestrzyński Kacper, Pietrzak Mateusz, Poczta Bartosz, Poszywała Mikołaj, Regus Jonasz, Regus Miłosz, Remus Michał, Remus Patryk, Roszak Natan, Rudnik Dominik, Słojewski Bartosz, Słojewski Jakub, Stawik Bartosz, Stencel Wiktor, Szkudłapski Dominik, Szulc Mateusz, Szułczyński Jędrzej, Szymczak Maik, Szymczak Mikołaj, Twardowski Sebastian, Wach Damian, Wach Krystian, Walczak Artur, Wochna Jonasz, Wojciechowski Jakub, Wojciechowski Piotr, Wrobiński Jakub, Wypuszcz Bartosz.

 
17 Ministrantów nieobecnych na zdjęciu: Fabisiak Dominik, Herzog Dominik, Herzog Mikołaj, Kaźmierczak Krzysztof, Klonowski Marcin, Kolenda Marcin, Krawiec Sebastian, Kulas Dawid, Mikołajczak Artur, Milczarek Paweł, Sobański Robert, Szlachta Kacper, Szlachta Marcin, Tyrcz Aleksander, Wielgosz Mariusz, Wojciechowski Łukasz, Ziemkiewicz Artur.

Copyright © 2017 Parafia Rzymsko - Katolicka p.w. Świętej Tekli

Parafia Rzymsko - Katolicka p.w. Świętej Tekli

ul. Rynek 6

63-330 Dobrzyca

Tel: 0-62 741 30 10

poczta@parafia-dobrzyca.pl